U bekijkt het archief van 2013-2014 • Klik hier om naar de huidige website te gaan.
Rangschikking van Reserven A (D)

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 26 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Minderhout A242004721364
2Turnhout FC241734712755
3Poppel A241662803850
4Meer A241455552747
5Flandria A241491694243
6Weelde A241176634439
7Lentezon A241095463835
8Meerle A2410113495133
9Sint Jozef A247134426425
10Vosselaar A246144415422
11Wortel A245163426618
12Dosko 243183258412
13Wechelderzande A24123061133
Club Amai EGreen Technology Artez