U bekijkt het archief van 2013-2014 • Klik hier om naar de huidige website te gaan.
Rangschikking van Reserven B (O)

Competitie:

DoelpuntenAlgemeen klassement na 26 speeldagenUitslagen
#PloegAWVGD+D-P
1Flandria B241923793260
2Sint Jozef B241572745247
3Vosselaar B241374533443
4Zwarte Leeuw A241293584439
5Weelde B241293645939
6Sint Lenaarts A2411112745835
7Poppel B2410122444932
8Lentezon B2410131465031
9Wortel B249132436329
10Vlimmeren A248115566329
11Minderhout B248115325429
12Oosthoven B247143537224
13Meer B244191348013
Club Amai EGreen Technology Artez